وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

سوئد یکی از کشورهایی است که به علت سطح زندگی خوب  به مقصدی جذاب و مناسب برای ایرانیان بدل شده است. افراد زیادی  برای تحصیل یا زندگی سوئد را به عنوان کشور مقصد انتخاب می‌کنند. این کشور در کنار نروژ و دانمارک بالاترین سطح رفاه اجتماعی را دارا بوده و از امکانات آموزشی خوبی نیز برخوردار است. مرحله اول برای مهاجرت یا مسافرت به سوئد، تعیین وقت سفارت سوئد است. مانند هر سفارت دیگری، سفارت سوئد نیز قوانین خاص خود را دارد. سخت‌ترین چالشی که وجود دارد، پرداخت هزینه است. این فرایند به صورت آنلاین بوده و شما برای پرداخت هزینه وقت نیاز به کارت‌های اعتباری مستر کارت یا ویزا کارت خواهید داشت. البته شما می‌توانید با ثبت درخواست در پیشتاز پرداخت در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. در ادامه بیشتر با مراحلی که در پیش روی شما قرار دارد آشنا خواهیم شد.

تعیین وقت آنلاین سفارت سوئد

اولین قدم برای گرفتن ویزا سوئد مراجعه به بخش اپلای آنلاین برای ویزا در سایت مهاجرتی سوئد است. در این صفحه اطلاعات کاملی از نحوه اپلای کردن و مدارک مورد نیاز وجود دارد که باید حتماً مطالعه کنید. در انتهای صفحه لینک اپلیکیشن ویزای آنلاین سوئد وجود دارد. با ورود به اپلیکیشن ویزای آنلاین، شما مراحل مختلف را مشاهده خواهید کرد. در اینجا مدارک اصلی از شما خواسته خواهد شد که باید به دقت اطلاعات مربوط به آن‌ها در اپلیکیشن وارد شود. در نهایت برای تکمیل تعیین وقت سفارت سوئد باید هزینه‌ای را پرداخت کنید.

مدارک لازم

  • مدارک اصلی که شامل مدارک شناسایی شما و تمام اعضای خانواده می‌شود به همراه اثبات سایر مدارک قانونی
  • پاسپورت معتبر با حداقل دو صفحه خالی به همراه کپی پاسپورت و ویزاهای قبلی
  • عکس پاسپورت
  • پرینت فرم دریافت ویزا که از اپلیکیشن ویزای آنلاین سوئد دریافت شده باشد.
  • پرینت یا مدرک مربوط به پرداخت هزینه ویزا
  • بیمه سلامت سفر
  • انگشت نگاری
  • بلیط
  • رزرو هتل و اثبات توانایی مالی پرداخت هزینه‌های اقامت در سوئد (۴۰۵ کرون سوئد در هر روز)

پرداخت هزینه سفارت سوئد

همانطور که اشاره کردیم برای دریافت وقت سفارت به منظور دریافت انواع ویزاها شما نیازمند پرداخت مبلغی به دلار، یورو یا کرون سوئد هستید. سفارت سوئد تنها پرداخت‌هایی که توسط کارت‌های اعتبار معتبر مستر کارت یا ویزا کارت انجام شده باشند را خواهد پذیرفت. شما می‌توانید با خرید مستر کارت فیزیکی یا ویزا کارت فیزیکی به راحتی پرداخت‌های دلاری برای سفارت سوئد و سایر سفارت‌های خارجی را انجام دهید. برای ساده‌تر شدن کار نیز می‌توانید با ثبت سفارش در سایت پیشتاز پرداخت، از خدمات تعیین وقت سفارت پیشتاز پرداخت استفاده کنید. به این ترتیب در وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد و کارها را به دست کارشناسان با تجربه می‌سپارید.

دیدگاهتان را بنویسید