خرید از نیو اگ (Newegg)

خرید از نیو اگ (Newegg)

یکی از فروشگاه های اینترنتی که برای خرید انواع کالا ازجمله محصولات الکترونیکی و کامپیوتری مورد استفاده قرار می‌گیرد، سایت Newegg است. امروزه خرید به روش آنلاین و فروشگاه های اینترنتی بسیار پر طرفدار و محبوب شده است. مزیتی که خرید از نیو اگ به نسبت سایر فروشگاه های آنلاین مانند: آمازون، ایبی، والمارت و … دارد، ارسال رایگان کالا به بیشتر نقاط جهان است. در این مقاله با معرفی روش خرید و پرداخت در سایت نیو اگ همراه ما باشید.

معرفی سایت نیو اگ

Newegg یکی از فروشگاه های آنلاین است که در امریکا واقع شده و از سال ۲۰۰۱ تا کنون در زمینه فروش انواع کالاها، عمدتاً الکترونیکی و دیجیتالی در حال فعالیت است.
در حال حاضر سایت نیو اگ با ۵۰ نقطه در جهان در ارتباط بوده و ارسال کالا به آن‌ها را انجام می‌دهد. یکی از بزرگترین خرده فروش ها در عرصه فناوری است.

سایت نیو اگ

آیا خرید از نیو اگ امن است؟

این سایت به دلیل قیمت های مناسب محبوبت زیادی بین کاربران پیدا کرده است.

تمام اطلاعات شما اعم از آنلاین و آفلاین به صورت خیلی قوی محافظت می شود.

تمامی سرور ها از دسترس داخلی و خارجی محافظت میشوند برای همین خرید از نیو اگ (Newegg) بسیار امن می باشد .

روش پرداخت در سایت Newegg

با وجود اینکه این سایت یک سایت بین المللی می باشد و راهکارهای پرداخت زیادی را ارئه می دهد.

ولی به دلیل تحریم ها و محدودیت های وارده یه ایران کاربران ایرانی از طریق روش های زیر می توانند پرداخت خود را انجام دهند:

خرید با ویزا کارت یا مستر کارت

همان‌طور که حتماً می‌دانید ویزا کارت و مستر کارت دو نوع از محبوب‌ترین کردیت کارت‌های جهانی هستند که برای خرید از بسیاری از سایت‌های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید با استفاده از این کارت‌های اعتباری خریدتان را از سایت نیو اگ انجام دهید.

خرید با پی پال

پی پال نیز نه تنها یکی از بهترین روش‌های پرداخت ارزی بلکه یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتقال ارز به کشورهای دیگر و یا انتقال ارز به ایران است. شما می‌توانید با استفاده از این کیف پول الکترونیکی که از ارزهای مختلف پشتیبانی می‌کند، از بسیاری از فروشگاه های آنلاین خریدتان را انجام دهید.

آیا سایت Newegg ارسال کالا به ایران دارد؟

متأسفانه در حال حاضر سایت نیو اگ به طور مستقیم کالای خریداری شده را به ایران ارسال نمی‌کند، اما اگر دوستانی دارید که برایتان ارسال کنند میتوانید از آنها بخواهید.

همراهان عزیز در صورتی که برای ثبت سفارش خرید از نیو اگ سؤالی دارید، می‌توانید از طریق چت آنلاین و یا شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید