پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال

یکی از معروف ترین روش های خرید از سایت های خارجی استفاده از سیستم پی پال است. پرداخت با پی پال به صورت آنلاین با کارمزدی کم و امن انجام می شود. با این وجود سیاست های پی پال برای حفظ امنیت شبکه خود، باعث افزایش ریسک کاربران شده. در این مقاله شیوه درست ساخت حساب و پرداخت بحث خواهد شد پس باما همراه باشید.به علت تحریم ها ساخت حساب کاربری پی پال و هرگونه استفاده از سرویس های پی پال برای ایرانی ها در داخل کشور امری غیر ممکن می باشد. برای افتتاح حساب نیازمند ارسال ایمیل و تصویر پاسپورت و همچنین استفاده از فیلتر شکن با IP ثابت خارج از ایران می باشد، از این رو برای ساخت حساب پی پال می توانید از خدمات پیشتاز پرداخت استفاده کنید. فرایند ساخت اکانت وریفای شده پی پال بین 1 الی 3 روز کاری زمان خواهد برد.

برای ثبت درخواست برای افتتاح حساب بایستی در پیشتاز پرداخت حساب کاربری داشته باشید.برای دریافت انواع خدمات ارزی پیشتاز پرداخت نیاز به تایید هویت حساب کاربری خود در پیشتاز پرداخت دارید.

پرداخت با پی پال

پی پال یکی از معتبر ترین شرکت ها می باشد. همین امرسبب شده در اغلب سایت های خارجی، علاوه بر درگاه ویزا کارت یک درگاه پی پال نیز وجود داشته باشد. پرداخت  در این سایت ها بدون کارمزد خواهد بود.

واریز پول به حساب پی پال

برای واریز پول به حساب نکات مهمی را باید در نظر گرفت.

  •  از سقف تراکنش هقتگی خود عبور نکرده باشید.
  • اطمینان از اعتبار حساب واریز کننده.
  • زمان انجام تراکنش ها ۱ تا ۳ روز کاری می باشد.
  • کارمزد پی پال ۳٫۵ الی ۵ در صد است که از گیرنده کسر می گردد.

‫۲ نظر ارسال شده در “پرداخت با پی پال

دیدگاهتان را بنویسید