خرید گیفت کارت مایکروسافت

خرید گیفت کارت مایکروسافت

گیفت کارت مایکروسافت یک گزینه مناسب برای استفاده از خدمات و سرویس‌های پولی مایکروسافت در ایران می باشد. با خرید این کارت ها می‌توانید به راحتی از استور ها و فروشگاه‌های مایکروسافت استفاده و خرید کنید. برای خرید Microsoft Gift Card شما به خرید کارت‌های اعتباری ارزی مثل مستر کارت یا ویزا کارت و حساب‌های ارزی مانند پی پال نیاز خواهید داشت. شما همچنین می توانید از طریق خدمات ارزی پیشتاز پرداخت این کارت ها را خریداری کنید. 

گیفت کارت مایکروسافت

 

گیفت کارت مایکروسافت چیست؟

مایکروسافت یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی است و هزاران کسب و کار مختلف از سرویس‌ها و خدمات آن بهره می‌برند. بعضی از خدمات این شرکت نظیر بسیاری از بازی‌ها و نرم افزارهای مایکروسافت پولی هستند و شما برای خرید از استور مایکروسافت باید مبالغی را پرداخت کنید. کارت های هدیه مایکروسافت یک راه مناسب برای پرداخت این هزینه ها می باشد.

مزایای خرید گیفت کارت 

  • دسترسی به بازی‌ها و نرم افزارهای پولی در استور مایکروسافت
  • خرید دستگاها و اکسسوری های مختلف مایکروسافت
  • دسترسی به فیلم‌ها و سریال‌های استور مایکروسافت

 

نحوه خرید گیفت کارت

برای تهیه این گیفت کارت ها کافی است که یک اکانت در استور مایکروسافت داشته باشید و یکی از عبارت‌های انگلیسی زیر را در استور جستجو کنید:

  • خرید گیفت کارت مایکروسافت (Microsoft Gift Card)
  • خرید گیفت کارت ایک باکس (Xbox Gift Card)

هردو این گیفت کارت‌ها در واقع کدهای دیجیتالی هستند که بعد از خرید به ایمیل شما ارسال می‌شوند. 

استفاده از گیفت کارت مایکروسافت

استفاده از گیفت کارت امری  بسیار ساده است. دقت کنید که کارت فیزیکی نیست و بعد از خرید مایکروسافت ایمیلی حاوی کد های کارت دریافت خواهید کرد. برای استفاده از اعتبار Microsoft Gift Card باید این کدها را وارد حساب خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید