شارژ حساب پی پال در ایران

شارژ حساب پی پال در ایران

می توان گفت پی پال یکی از پرکاربرد ترین و محبوبترین کیف پول های الکترونیکی در جهان می باشد که خدمات گسترده پرداخت آنلاین ارزی وهمچنین انتقال پول را به کاربران ارائه می دهد. از این رو پی پال یکی از معتبرترین و پرکاربردترین روش های پرداخت آنلاین در سرتاسر دنیا به حساب می اید. این سرویس در ایران هم با توجه به تحریم های وارده محبوبیت و کاربرد زیادی دارد.

در این مقاله با ما همراه باشید تا روش های شارژ حساب پی پال در ایران را برای شما شرح دهیم.

حساب پی پال در ایران

از آنجایی که تحریم هستیم تمام IP های ایرانی تحریم بوده و نمی توان وارد سایت شده و حساب کاربری ایجاد و یا شارژ کرد، برای ایجاد حساب کاربری و شارژ حساب مستلزم ورود به سایت با IP غیر از ایران و یا استفاده از خدمات پیشتاز پرداخت هستید.

شارژ حساب پی پال

شارژ حساب پی پال

با توجه به تحریم ها و با در نظر گرفتن این موضوع که امکان شارژ با کارت های بانکی ایرانی و یا هر روشی که در آن شبکه های مالی ایرانی دخیل باشند امکان پذیر نخواهد بود، از این رو برای شارژ حساب پی پال در ایران فقط از دو روش می توان استفاده کرد که در ادامه به این روش ها خواهیم پرداخت.

شارژ حساب پی پال با کردیت کارت

برای شارژ حساب پی پال و یا وریفای کردن حساب پی پال در این روش نیازمند داشتن یکی از کارت های اعتباری Visa یا Mastercard می باشید.

شما می توانید با تهیه این کارت ها حساب خود را شارژ و یا وریفای کنید.

برای خرید کارت های اعتباری می توانید با ثبت نام در سایت پیشتاز پرداخت کارد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

خرید دلار پی پال

روش دیگر برای شارژ حساب پی پال این گونه می باشد که از حساب دیگری شارژ دریافت کند متقاضی که این روش در پیشتاز پرداخت میسر می باشد.

برای استفاده ازاین سرویس کافی است در سایت پیشتاز پرداخت ثبت نام کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید