مزیتهای رزرو هتل در سایت بوکینگ

booking.com یکی از محبوب ترین و بهترین سایت ها برای رزرو  هتل در سراسر دنیا است. با استفاده از خدمات پیشتاز پرداخت می توانید به راحتی و بدون دردسر در این سایت محل اقامت  خود را با قیمت مناسب پیدا و رزرو کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا  با مزیتهای رزرو هتل در سایت بوکینگ بیشتر آشنا شوید.

چگونگی رزرو هتل در سایت بوکینگ دات کام Booking.com

برای رزرو اتاق در سایت booking مثل خرید از سایت های دیگر نیازمند پرداخت ارزی هستید. این امر در ایران و با کارت های ایرانی مقدور نمی باشد.از اینرو کاربران ایرانی نیاز به دسترسی به یکی از روش های پرداخت بین المللی دارند.در سایت پیشتاز پرداخت این امر برای کابران امکان پذیر می باشد. یکی از راه ها استفاده از یکی از انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت ها یا مستر کارت ها است.  برای دریافت این کارت ها نیاز به افتتاح حساب ارزی می باشد. روش دیگر استفاده از کیف پول الکترونیکی مثل پی پال  است. روش آخر استفاده از امکانات پیشتاز پرداخت می باشد.

بررسی مزیتهای رزرو هتل در سایت بوکینگ

با وجود سایت های گوناگون و بسیاری که برای رزرو هتل و اقامتگاه وجود دارد سایت های انگشت شماری هستند که محبوبیت فراوانی بین مردم پیدا کرده اند.

تمام این سایت ها جزو بهترین سایت ها هستند ولی ما میخواهیم به مزیت های booking بپردازیم.

انتخاب بین 1.5 میلیون هتل

سیت بوکینگ از پایگاه داده عالی مشمول بر بیش از 1.5 میلیون هتل و قامتگاه  برخوردار می باشد که باعث میشود به راحتی بتوانید گزینه مناسب خود را جستجو کرده و رزرو کنید.

تنوع قیمت ها

همان طور که از مورد قبل قابل برداشت است، هرچه تنوع هتل ها بیشتر باشد تنوع قیمت اتاق ها نیز بیشتر می شود. پس می توان گفت که در این سایت، اتاق با هر قیمتی یافت می شود.

قیمت های ثابت

تمام قیمت ها ثابت بوده در سایت بوکینگ و هزینه اضافه ای به قیمت ها اضافه نخواهد شد امری که در خیلی از سایت های دیگر باعث ایجاد ناراحتی در کاربران می شود.

پیشنهاد های ویژه ی سایت booking به کاربران وفادار

اگر به صورت مداوم از سایت بوکینگ هتل و اتاق رزرو کنید، سایت پیشنهادات و آفر های ویژه ای مثل تخفیف، اقامت رایگان، انتقال رایگان از فرودگاه یا موارد مشابهی برای شما در نظر خواهد گرفت.

پشتیبانی سایت

اگر فرایند رزرو شما به مشکلی بر خورد کند، پشتیبانی سایت به صورت کامل با شما برای حل این مشکل همکاری خواهد کرد. این پیگیری در اکثر مواقع به سرعت و با دقت انجام می گیرد.

بیش از 93 میلیون بازخورد ثبت شده

یکی دیگر از مزیت های مهم این سایت، بازخورد های ثبت شده از مهمانان قبلی هتل هاست. افرادی که از این سایت هتل رزرو می کنند، می توانند تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک گذارند. پس زمانی که می خواهید در سایت بوکینگ هتلی را برای اقامت انتخاب کنید، می توانید با بررسی بازخورد ها و نظرات ثبت شده، از حسن انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

امکان کنسل کردن بدون پرداخت جریمه

یکی دیگر از مهم ترین مزیت هایی که سایت بوکینگ نسبت به سایر سایت های رزرو هتل دارد، امکا کنسل کردن رزرویشن بدون نیاز به پرداخت جریمه است. این گزینه را اغلب اتاق ها و هتل ها دارند.نظر شما راجع به مزیتهای رزرو هتل در سایت بوکینگ چیست؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید