خرید کالا از سایت بنگ گود برای ایرانیان

معرفی سایت بنگ گود Banggood

خرید از فروشگاه‌های خارجی به دلیل وجود تحریم‌ها برای ایرانیان،امری بسیار دشوار شده است. در این شرایط همچنان امکان خرید از فروشگاه‌های بزرگ چینی برای ایرانیان موجود می باشد و گزینه مناسب. سایت‌های محبوبی همچون علی اکسپرس و علی بابا را همه به خوبی می‌شناسند. در این بین، فروشگاه‌ها و سایت های کمتر شناخته شده‌ای نیز وجود دارند که می توان خرید ارزان قیمت تر از سایت های دیگر را در این سایت ها تجربه کرد. سایت بنگ گود یکی از همین فروشگاه‌ها است. بنگ گود بیشتر به دلیل امکان خرید محصولات الکترونیکی ارزان قیمت معروف شده و حالا در بین ۳۰ فروشگاه اینترنتی برتر دنیا قرار گرفته است.

آشنایی و معرفی سایت بنگ گود Banggood

بنگ گود یک فروشگاه خرده فروشی اینترنتی  چینی است. این فروشگاه کار خود را در سال ۲۰۰۶ و با همکاری ebay آغاز کرد. بعد از آن که به دلیل همکاری با eBay در آمد بسیار خوبی نصیب شرکت شد، این شرکت تصمیم به تاسیس بنگود گرفت تا به صورت مستقل به خرده فروشی محصولات چینی به صورت جهانی بپردازد. قیمت بسیار پایین کالاها و خدمات مناسب باعث شد تا بنگ گود خیلی زود جای خود را بازار جهانی پیدا کند و در حال حاضر یکی از بزرگترین فروشگاه‌های چینی با مشتریانی از تمام قاره‌ها است.

معرفی سایت بنگ گود و زمینه‌های فعالیت آن

هدف اصلی بنگ گود فروش محصولات چینی به سراسر جهان است. اکثر محصولات Banggood را شرکت‌های چینی تامین می کنند. شرکت‌هایی مثل شیائومی و هواوی از اصلی‌ترین شرکای سایت بنگ گود هستند و محصولات خود را با قیمتی بسیار پایین در این سایت ارائه می‌کنند.

خرید از سایت بنگود با اپلیکیشن

امکان سفارش از سایت بنگ گود Banggood در ایران

خوشبختانه با وجود تحریم‌ها، همچنان امکان خرید از سایت بنگود و شیپینگ به ایران فراهم هست. با این وجود ایرانیان می‌توانند محصولات مد نظر خود را با سهولت از  این سایت سفارش دهند و درب منزل در ایران دریافت کنند. مدت زمان تحویل سفارش از بنگ گود نیز نسبت به سایر سایت‌های خارجی کمتر است و در عرض یک هفته تا یک ماه بعد از ثبت سفارش می‌توانید کالای خود را تحویل بگیرید.

چگونگی پرداخت هزینه ثبت سفارش در سایت بنگ گود Banggood

برای خرید محصولات مد نظر خود باید هزینه را با کارت‌های اعتباری ارزی همچون مستر کارت و ویزا کارت پرداخت کنید.با پی پال نیز می توانید خرید خود را نهایی کنید. اگر حساب ارزی یا کارت اعتباری ندارید می‌توانید با استفاده از خدمات پیشتاز پرداخت به راحتی از سایت بنگ گود خرید خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید