خرید از بلک فرایدی (Black Friday) آمازون

جمعه سیاه (Black Friday) دیگر مثل قبل یک روز خاص، یا حتی یک هفته نیست. در سراسر دنیا در ماه نوامبر بزرگترین خرده فروش ها حراج های بزرگ می زنند. یکی از معروف ترین آنها که پیشنهاد های فوق العاده ای در این دوران به کاربران خود می دهد، فروشگاه اینترنتی آمازون است. حراجی آمازون با شروع ماه نوامبر آغاز شده است. این تخفیف ها ادامه پیدا می کنند تا به حراجی جمعه سیاه (black friday) اصلی برسیم. باما در این مقاله همراه باشید.

خرید از بلک فرایدی آمازون

سایت رسمی آمازون به مناسبت  روز شکر گزاری مسیحیان همه ساله، حراجی بزرگی برگزار می کند. سایت آمازون در صفحه ای مجزا  Happy HoliDeals تخفیف های ویزه ای را درج می کند که این تخفیف ها مدام در حال به روز رسانی هستند.

پیشنهادات آمازون برای خرید از بلک فرایدی به دو صورت  Daily Deals که کالا های خاصی به مدت ۲۴ ساعت حراج می خورند. این تخفیف با به پایان رسیدن موجودی کالا یا زمان تخفیف، منقضی خواهد شد. و Lightning Deals که قیمت یک کالا ناگهان شامل تخفیف زیادی خواهد شد و خیلی زود حذف می گردد می باشد.

بهترین حراجی های آمازون

در میان کالا های حراجی آمازون برخی از برند های معروف و گران قیمت نیز دیده می شوند. برای خرید از بلک فرایدی آمازون نیاز به یکی از انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت یا مستر کارت می باشد. در صورتی که دسترسی به این کارت ها ندارید می توانید از خدمات پرداخت در سایت های خارجی ایرانیکارت بهره ببرید.

حراج اپل در بلک فرایدی

هر سال حراج اپل در بلک فرایدی شلوغ و ناکارآمد است. اما امسال به لطف حراجی آمازون محصولات این کمپانی را با تخفیف زیادی می توان خرید کرد. محصولات قابل خرید از بلک فرایدی آمازون شامل آیفون، آی پد، مک بوک، ایرپاد و اپل واچ هستند. این محصولات در حال حاضر نیز در این سایت با تخفیف قابل خرید هستند، اما با رسیدن روز بلک فرایدی شامل کاهش قیمت بیشتری خواهند شد.

برای مشاهده ی حراجی محصولات اپل در بلک فرایدی به لینک Apple Black Friday 2019: Here Are The First Deals مراجعه کنید.

حراج samsung

با اینکه اپل پیشنهادهای خوبی در این حراجی ارائه می کند، اما شاید بد نباشد کمی توجه هم به محصولات سامسونگ داشته باشید. سامسونگ نسبت به اپل عملکرد بهتری در این حراجی دارد. سامسونگ در بلک فرایدی ۲۰۱۹ تخفیف عمده روی محصولاتی مثل گلکسی s10 و نوت ۱۰ خواهد داشت. محصولات دیگری که شامل تخفیف می شوند تبلت های گلکسی و HDTV های سامسونگ هستند. این محصولات را علاوه بر فروشگاه آمازون از سایت سامسونگ نیز می توان با تخفیف خریداری نمود.

زمان حراجی آمازون فعالیت کاربران در این سایت زیاد می شود که ممکن است باعث کاهش سرعت سایت در این بازه شود. به همین دلیل توصیه می شود در صورتی که تمایل به خرید از بلک فرایدی آمازون دارید، بهتر است محصولات مورد نظر خود را از قبل ذخیره نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید