PishtazPayment گروهی جوان اما با تجربه است که سالها در امور مالی بین المللی به صدها شرکت و هزاران شخص کمک رسانده و میرساند.

بدیهی است اتصال سیستم های داخلی به سیستم های مالی بین المللی کمک شایانی به ارز آوری کشور خواهد کرد.

چه بسیارند برنامه نویسان و طراحانی که در ایران فعالیت میکنند و میتوانند به صورت دورکاری برای کمپانی های خارجی کار کنند. اما به دلیل نبود سیستم مالی یکپارچه از این درامد محرومند.

چه بسیار شرکت هایی که برای براورده کردن برخی مسائل مالی مانند پرداخت ۲۰ دلار هزینه اشتراک یک سایت مشکل داشته اند و ما به آنها کمک کرده ایم تا بتوانند به آسانی مشکلات را دور بزنند.

ما از کمکی که به هموطنانمان میکنیم بسیار خوشحالیم و به خود میبالیم که بار فشار تحریم ها را کم میکنیم.

در هر قدممان مصممتر از قبل میشویم که تحریم ها را همیشه از پیش رو برداریم.

PishtazPayment همواره در تلاش است تا خدماتی سریع، دقیق، مطمئن و آنی را در تمامی روزهای سال و در ساده‌ترین وجه ممکن به کاربران و مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. پیشتازپرداخت افتخار دارد با ارائه مشاوره و اطلاع رسانی مناسب به کاربران خود، آن‌ها را در رسیدن به اهداف مورد نظرشان یاری نماید. PishtazPayment همراهی آگاه و متعهد برای کاربران خود است و در جهت کاستن دغدغه‌‌ آن‌ها در هنگام برخی از تصمیم‌های مهم زندگی نظیر مهاجرت، اپلای یا اقدامات مالی پیچیده در اینترنت (مثل خرید کالاها و خدمات) در کنار آن‌ها قدم برمی‌دارد. آرامش و اطمینان کاربران پیشتاز پرداخت هدف غایی این مجموعه در ارائه خدمات است.

 

 

PishtazPayment با  هدف ارائه راه حل‌های پرداخت و تبادلات آنلاین  بنیان گذاری شد تا بتواند با بالا ترین کیفیت و کوتاه ترین زمان خدمت گذار مردم عزیز باشد

PishtazPayment امیدوار است بتواند همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، پرداخت یا خرید آنلاین را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماید و معاملات و تبادلات ارزی ایرانیان با جهان خارج را تسهیل نماید.