9 روش برتر کسب درآمد از اینترنت با سرمایه کم

9 روش کسب درآمد از اینترنت با سرمایه کم

با گسترشاینترنت این روزها فرصت های بسیار زیادی را برای افرادی که دنبال کسب درآمد آنلاین هستند به وجود آورده است. بهترین زمان برای کسب درآمد به صورت آنلاین حالا می باشد.

قطعا کسب درآمد از اینترنت دشوار و پر از ریسک و پستی و بلندی می باشد که می توانید تمام درامد خئد را از دست دهید. اینترنت فرصت و بستری را برای تمام کارآفرینان ایجاد کرده تا بتوانند درامد از این طریق کسب کنند. از نظرسنجی های مختلف تا خرید و فروش انواع کالا. ولی نباید این را فراموش کرد که این فضا کاملا رقابتی بوده و باید منحصر به فرد باشد و کاملا فکر شده عمل کنید تا موفق باشید همیشه. شما نیز می توانید از این بستر و شرایط برای کسب درامد استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

1- ایجاد یک وبلاگ یا وبسایت Niche و استفاده از بازاریابی مشارکتی

اگر حوزه ی خاصی در بازار هست که به آن علاقه مند هستنید و یا فکر می کنید که دانش مناسبی در آن دارید می توانید شروع به ساخت یک وبلاگ کنید و با استفاده از بازاریابی مشارکتی به کسب درآمد اینترنتی بپردازید. یادگیری نحوه شروع یک وبلاگ می تواند گسترده باشد ولی نشدنی نیست پس همین حالا شروع کنید. زمانی که موضوع و حیطه مورد نظر خود را پیدا کردین میتوانید شروع کنید و در آن حوضه بنویسید. در قدم بعد باید ببینید با کدام محصولات و شرکت ها می توانید تعامل و همکاری داشته باشید.

2- راه اندازی و گسترش یک استارتاپ

خیلی ها دوست دارند کسب و کار شخصی خود را داشته باشند، این روش بسیار دشوار می باشد و ریسک پذیر و همچنین پر سود. اگر بتوانید نیاز شهر کشور و جامعه خود را بررسی کنید و کسب و کاری در آن حوضه خاص ایجاد کنید می توانید کسب و کار اینترنتی پر سودی را برای خود تصور کنید. با این در قدم اول نیازمند بررسی و تحقیق بسیار هستید همچنین صبر زیاد، قزم بعدی تامین نیاز های سخت افزاری و مالیکسب و کار می باشد که یکی از مهمترین ارکان نیز به حساب می آید.

3- ساخت و فروش نرم افزار

در این عصر نوین روزانه نیاز به نرم افزارهای کاربردی و بازی های مفرح روز به روز رو به افزونی می باشد. با ایجاد و ساخت یک نرم افزاری که بتواند یکی از مشکلات مردم را حل و یا سهولت بخشد می توانید درامد زیادی کسب کنید و یک کسب درآمد آنلاین موفق ایجاد کنید. ممکن است به این فکر کنید که سخت تمام برنامه های موفق نیازمند تیم بزرگی از برنامه نویسان بوده و شما به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید، در صورتی که خیلی از نرم افزارهای معروف و کاربردی که در Apple Store  و Google Play  وجود دارند توسط شخص نوشته و ساخته شده اند.

4- راه اندازی یک سایت فروشگاهی و فروش محصولات فیزیکی

ایجاد فروشگاه مجازی و فروش کالا های فیزیکی و غیر فیزیکی همیشه یکی از بهترین و موثر ترین روش های کسب درامد آنلاین بوده و هست. پس معطل نکنید همین حالا فروشگاه خود را ایجاد کنید.

5- کار به صورت فریلنسری

اگر توانایی و دانش خاصی مانند طراحی وب سایت، طراحی لوگو، نوشتن نرم افزار، ترجمه متون و …. دارید یکی از بهترین راههای کسب درامد دورکاری در سایت های فریلنسری می باشد که بهترین مزیت آن این است که نیازمند صرف هیچ هزینه ای نمی باشید. برای شروع، در قزم اول باید بررسی کنید که برای مهارت شما بازار خوبی وجود دارد با نه بعد در آن مسر حرکت کنید.

6- مشاوره و مربیگری آنلاین

اگر دانش مربیگری در رشته خاصی دارید یکی از بهترین روش ها استفاده از این دانش می باشد. افراد زیادی هستند که پول خوبی برای استفاده از دانش مربیان همانند شنا، بدنسازی، TRX و ….. می دهند. مربی بودن یا مشاور بودن راه بسیار خوبی برای کسب درآمد آنلاین است.

7- تولید وفروش دوره های آنلاین

با وجود این که ایجاد یک دوره آنلاین بسیار دشوار بوده و  و نیاز به تلاش فراوان دارد اما درامد خوب آن هم خالی از لطف نیست. دوره ها و  محصولاتی مانند کتاب های الکترونیکی، فیلم های آموزشی یکی از بهترین گزینه های کسب درآمد از اینترنت می باشند.

8- راه اندازی یک کانال یوتیوب برای سرگرمی و آموزش

کانال های یوتیوب به جای کسب درآمد از طریق اشتراک، مبتنی بر یک سیستم تبلیغاتی سنتی هستند. یعنی هرچه بیننده بیشتری کسب کنید، بیشتر درآمد کسب می کنید. بر خلاف تفکر خیلی از مردم در این مورد که یوتوب برای سرگرمی فقط می باشد و فیلم و کلیپ دیدن یکی از بهترینو محبوب ترین روش های کسب درآمد از اینترنت می باشد که می تواند برای شما درامدی میلیونی را به ارمغان بیاورد.

9- ضبط کردن پادکست ها و به اشتراک گذاری آنها

پادکست های یکی از محبوب ترین رسانه ها برای گرفتن محتوا و یا سرگرم شدن و دور شدن از روزمرگی ها می باشند. این باعث می شود فرصتی عالی برای جذب مخاطب و کسب درامد آنلاین به حساب بیایند.  خوشبختانه هر کسی که در فکر شروع کار است، اکنون ساده تر از همیشه میتواند این امر را میسر کند. شروع یک پادکست، مانند ساختن وبلاگ یا کانال یوتیوب، برای گفتن داستانهای جالب  ساده می باشد.

شما می تواتنید کلیه درامد های آنلاین خود را در سایت پیشتاز پرداخت در بستری امن و سریع نقد کنید.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید